Neohodnoceno

Televize Panasonic TX-65LZ800E

SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, duální tuner, 4× HDMI, 3× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Apple TV, Voyo, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, Dolby Atmos, Prostorový zvuk, en. třída G (TX-65LZ800E)

Skladem (1 ks)
Kód: 542
Značka: Panasonic
27 999 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky / 1 rok IČO
Hmotnost: 21 kg
TX 65LZ800E 001
Výprodej Rozbaleno Otestováno

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED vám zajistí ultimátní filmový zážitek

Sledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-65LZ800E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí.


Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Vaše nové domácí kino

Pokud milujete ty nejlepší filmy, tak televize Panasonic TX-65LZ800E je přesně pro vás. Přední filmoví režiséři totiž vytvořili speciální režim, který se aktivuje jedním tlačítkem. Poté dojde k nastavení barevné palety, kontrastu, poměru stran a frekvenci snímků filmu tak, jak to režisér zamýšlel. Obraz se automaticky přizpůsobí i změně úrovně osvětlení.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

TV disponuje procesorem HCX Pro Al

Uvnitř televize Panasonic TX-65LZ800E SMART OLED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence provádí úpravu zobrazení pro každý obsah zvlášť (sport, krimi, zábava).

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Chytrá TV má skvělý zvuk díky Cinema Surround Pro

Obrazová kvalita je důležitá, ale nedílnou součástí kompletního zážitku ze sledování filmů a seriálů je i ozvučení. Zabudované reproduktory televize Panasonic TX-65LZ800E SMART OLED přináší hutný a všeobjímající zvuk Cinema Surround.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Panasonic TX-65LZ800E vyniká intuitivní obrazovkou

Nový Smart TV
My Home Screen 7.0 vám usnadní přístup k jednotlivým položkám a aplikacím na chytré televizi Panasonic. Přizpůsobte si nastavení stisknutím jediného tlačítka a mějte po ruce vše potřebné.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Panasonic TX-65LZ800E vyniká designem a technologiemi

Panasonic TX-65LZ800E si užijete maximální obrazový i zvukový zážitek. Audio technologie Dolby Atmos vám umožní si užít prostorový zvuk jako v kině. Díky minimálním rámečkům chytrá televize Panasonic vkusně zapadne do jakéhokoliv interiéru a i když bude vypnutá, i nadále na ní bude radost pohledět.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Užijte si barvy za všech okolností

Panasonic TX-65LZ800E SMART OLED podporuje všechny formáty vysokého dynamického rozsahu (HDR). Jas i barvy jsou optimalizovány na základě zobrazovaných scén bez ohledu na jejich zdroj (Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo HDR10+ Adaptive). 

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Rychlý a snadný přístup k hernímu nastavení

Spravujte snadno a rychle nastavení herních zařízení přes HDMI rozhraní. Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E disponuje novým herním ovládacím panelem (Game Control Board), jež zobrazují veškeré informace související s hraním her. Zobrazení herního panelu Game Control Board lze přiřadit na tlačítko My APP a pouhým stisknutím vždy rychle zobrazit potřebné informace.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

4K OLED TV navržena pro hráče

OLED televize Panasonic TX-65LZ800E podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR), variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologií AMD FreeSync Premium. Kompatibilita s nejnovějšími PC a konzolemi zajišťuje rychlou akci a vysoké rozlišení. Minimalizujte reakční dobu a užijte si množství detailů v každé hře při hraní na televizi Panasonic TX-65LZ800E SMART OLED.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Panasonic TX-65LZ800E vás poslechne na slovo

Ovládejte svůj televizor hlasem bez potřeby dálkového ovladače. Díky Google Assistant reaguje Panasonic TX-65LZ800E na hlasové povely. Televizor můžete zapnout nebo regulovat hlasitost.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Panasonic SMART OLED TV  je kompatibilní s Alexou

Panasonic TX-65LZ800E je kompatibilní se službou Alexa. S Alexou vyberete kanál, změníte hlasitost nebo televizor vypnete — vše pouze pomocí hlasových povelů.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Inteligentní snímání vašeho okolí

Chytrá televize Panasonic TX-65LZ800E se dokáže plynule přizpůsobit okolním podmínkám tak, aby zobrazila perfektní obraz. Můžete mít v pokoji tmu, nebo naopak prozářený sluncem, technologie Dolby Vision IQ se dynamicky osvětlení přizpůsobí.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Sledujte Netflix v nejvyšší kvalitě

Propojte svůj smartphone s Panasonic TX-65LZ800E prostřednictvím WiFi. Filmy i seriály Netflix tak můžete vysílat ze svého telefonu přímo do televize. Stačí obě zařízení připojit k WiFi a pak klepnout na ikonku Cast.

Chytrá TV Panasonic TX-65LZ800E OLED

Klíčové vlastnosti televize Panasonic TX-65LZ800E SMART OLED

  • TV TX-65LZ800E od Panasonic umožňuje sledování v nejvyšší kvalitě obrazu
  • Nadčasový tenký design
  • Speciální Režisérský režim zajistí skvělou obrazovou kvalitu
  • Televizor lze ovládat hlasem prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa
  • Realistický zvuk s Dolby Atmos
  • SMART OLED podporuje všechny formáty vysokého dynamického rozsahu (HDR)
  • OLED televize Panasonic podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR), variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologií AMD FreeSync Premium
  • Umělá inteligence HCX Pro Al provádí úpravu zobrazení pro každý obsah
  • Perfektně zkalibrovaný obraz pro sledování Netflixu

 
PopisDiskuze